Yaşam

Angelina Jolie’nin babasından İsrail’e destek

Amerikalı oyuncu Angelina Jolie’nin babası Jon Voight, İsrail’in Gazze saldırısıyla ilgili şunları söyledi: “İsrail ordusu kendi topraklarını ve halkını korumalıdır. Bu bir savaştır. Solun sandığı gibi medeni bir şekilde ilerleyemez.”

Amerikalı aktör Jon Voight, X kanalında yayınladığı videoda İsrail’in Gazze saldırılarına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Amerikan bayrağı önünde çektiği videoda Voight, İsrail ve Filistin’i “Yahudiler için kutsal topraklar ve Tanrı’nın toprakları” olarak nitelendirerek, “İsrail ordusu kendi topraklarını ve halkını korumalıdır. Bu bir savaştır. solun sandığı gibi uygar bir şekilde ilerleyemez.”

Voight, kızı Jolie’nin daha önceki sosyal medya paylaşımlarında da Gazze’nin “toplu mezar” haline geldiğini belirterek, “İsrail’de yaşananlar bir terör eylemidir ancak bu, Gazze’de sivillerin bombalanmasıyla kaybedilen masum hayatları haklı gösteremez” yorumunu yaptı. ” Bununla ilgili de bir açıklama yaptı.

Voight, “Kızımın, birden fazla kişi gibi, Tanrı’nın onurunu, Tanrı’nın hakikatini anlamamasından dolayı hayal kırıklığına uğradım” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu